PvP-Metin @2@
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

aparare sabie,2maini...etc ,atac power,critical marite la bonusuri si al5lea bonus:)

3 participanți

In jos

aparare sabie,2maini...etc ,atac power,critical marite la bonusuri si al5lea bonus:) Empty aparare sabie,2maini...etc ,atac power,critical marite la bonusuri si al5lea bonus:)

Mesaj  BeStPvP Lun Ian 04, 2010 6:56 pm

ar fi o idee buna daca s-ar face mai mari si bonusurile in titlu mentionate pentru ca dupa accea zic eu ar fi mai echilibrat jocul...iar al5lea bonus zik eu este necesar ptr a avea sanse mai mari la a pune bonusuri mai bune...sper sa fie luata idea mea in considerare si sa se puna in aplicare:)

BeStPvP
GM

Mesaje : 1
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

aparare sabie,2maini...etc ,atac power,critical marite la bonusuri si al5lea bonus:) Empty Re: aparare sabie,2maini...etc ,atac power,critical marite la bonusuri si al5lea bonus:)

Mesaj  TheTeutzu99 Vin Feb 26, 2010 7:44 pm

O idee calumea! xD...baga id meu



:::: Teutzu_toxyc_boy :::: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

TheTeutzu99
GM

Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/02/2010

Sus In jos

aparare sabie,2maini...etc ,atac power,critical marite la bonusuri si al5lea bonus:) Empty Re: aparare sabie,2maini...etc ,atac power,critical marite la bonusuri si al5lea bonus:)

Mesaj  cyky Lun Aug 23, 2010 10:13 pm


cyky
GM

Mesaje : 18
Data de inscriere : 23/08/2010

Sus In jos

aparare sabie,2maini...etc ,atac power,critical marite la bonusuri si al5lea bonus:) Empty Re: aparare sabie,2maini...etc ,atac power,critical marite la bonusuri si al5lea bonus:)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum